godlo polski

środa, lipca 27, 2016

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Janie Pawle II

olimpus Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie wiedzy o Janie Pawle II organizowanym przez firmę Olimpus. Konkurs ma zakres ogólnopolski i prawo do udziału w nim mają uczniowie z klas IV, V, VI.

Wzięło w nim udział 22 uczniów przygotowanych przez katechetów : s. Maksymiliana i E.Tychoniec. Konkurs odbył się równolegle we wszystkich szkołach w dniu 05-04-2013 roku. Do szkoły zostały przesłane karty z treścią testów oraz karty odpowiedzi, na których uczestnicy zaznaczali odpowiedzi. Pytania znajdowały się w opieczętowanej kopercie, która została otwarta w chwili rozpoczęcia zawodów w obecności zawodników. Konkurs polegał na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 30 pytań testowych, na co przeznaczone było 45 minut + 10 minut na sprawy organizacyjne. Do każdego pytania w teście podane były 4 odpowiedzi od A do D. Każde pytanie miało co najmniej jedną poprawną odpowiedź. Kopertę z kartami odpowiedzi i protokół z przeprowadzenia konkursu wysłano do firmy. Organizator zobowiązuje się przekazać wyniki do 27-05-2013 r.

Nagrody dla zwycięzców i uczestników konkursu wiedzy o Janie Pawle II zostaną rozdane na następujących zasadach (niezależnie od ilości osób na danym miejscu):

Miejsce 1: Grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa;

Miejsca od 2 do 5: Dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe;

Miejsca od 6 do 10: Dyplomy laureatów;

Miejsca od 11: Dyplomy uznania dla każdego uczestnika niezależnie od osiągniętego wyniku.

WAKACJE!

Przydatne informacje

Ogląda nas

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość