godlo polski

wtorek, czerwca 27, 2017

Opieka medyczna

opieka medycznaPani Maria Grobelna - higienistka szkolna dyplomowana. Pielęgniarka jest w naszej szkole w dni zajęć lekcyjnych od godziny 8.00 do 15.30. Zajmuje się udzielaniem pierwszej pomocy, fluoryzacją, kontrolą czystości uczniów, kontrolą czystości szkoły i otoczenia. Opracowuje ona dokumentacje, udziela porad i prowadzi programy profilaktyczne. Pomaga również w organizowaniu szczepień ochronnych, przeprowadza badania bilansowe klas "0" i III oraz badania przesiewowe klas I, V, VI. Współpracuje z rodzicami, nauczycielami i pedagogiem szkolnym.

Przydatne informacje

W tym tygodniu70
W tym miesiącu1658
Od początku98839