Wychowanie fizyczne – zajęcia edukacyjne organizowane w ramach podstawy programowej – Naskok na skrzynie z zeskokiem w głąb-obwód stacyjny.
Dnia  26 marca 2014 roku na lekcji wychowania fizycznego nauczyciel naszej szkoły w  ramach projektu ,,Ćwiczyć każdy może ” przeprowadził zajęcia. Na lekcji uczniowie wykonywali naskok na skrzynie i inne ćwiczenia gimnastyczne w formie obwodu stacyjnego. Zajęcia przeprowadzone zostały  zgodnie z podstawą programową dla klasy piątej. Ćwiczenia dopasowane były do poziomu sprawności i umiejętności uczniów.

gimnastyka01
gimnastyka01
więcej zdjeć

 

Wychowanie fizyczne – zajęcia edukacyjne organizowane w ramach podstawy programowej –  Doskonalenie podań piłki ręcznej, rzut do bramki z wyskoku.
Dnia  10 marca 2014 roku na lekcji wychowania fizycznego nauczyciel naszej szkoły w  ramach projektu ,,Ćwiczyć każdy może ” przeprowadził zajęcia z piłki ręcznej. Na lekcji doskonalone były podania piłki w dwójkach i rzut na bramkę z wyskoku. Zajęcia przeprowadzone zostały  zgodnie z podstawą programową dla klasy szóstej. Ćwiczenia dopasowane były do poziomu sprawności i umiejętności uczniów.