„ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE” Aerobic - zajęcia taneczne
W ramach Roku Szkoły w Ruchu uczniowie naszej szkoły brali udział w alternatywnych formach zajęć wychowania fizycznego. W dniu 10 lutego 2014r.uczniowie szkoły wspólnie tańczyli i ćwiczyli na sali sportowej w rytm muzyki .Zajęcia prowadzone były przez  nauczyciela w-f który wspomagał swoje układy taneczne prezentacją  multimedialną na dużym ekranie. Młodzież bawiła się wspaniale.

aerobic00
aerobic00
więcej zdjeć

 

Wychowanie fizyczne - alternatywne formy realizacji zajęć wychowania fizycznego
W ramach tych zajęć przeprowadzony został trening piłki nożnej. Zajęcia rozpoczęły się zwinnościowym torem przeszkód z elementami piłki nożnej. Ćwiczący kształtowali koordynację ruchową, orientację przestrzenną oraz zwinność i wytrzymałość. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość doskonalenia podań w dwójkach wewnętrzną częścią stopy w różnych ustawieniach oraz prowadzenia piłki w ruchu ze zmianą kierunku.

pilka nozna01
pilka nozna01
więcej zdjeć