4a. Błaszczyk Jan
6b. Grzelak Barbara
6c. Więzowski Aleksander
6d. Konkel Magdalena

Książka do kącika czytelniczego      W naszym kąciku czytelniczym jest wiele ciekawych książek. Każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie.

Brakuje nam lektur szkolnych. Jeśli masz w domu lekturę, podziel się z nami. W zamian możesz wybrać inną książkę znajdującą się w zbiorach kącika czytelniczego.

Zapraszamy do odwiedzin naszej szkolnej biblioteki.

basnie

Czytają je dzieci, czyta młodzież, czytają starsi. Piękno i prostota języka, miłość do świata i ludzi, gorące współczucie dla pokrzywdzonych i słabych, a nade wszystko siła wyobraźni ożywiają wszystko dokoła. To magia baśni. Dzieci oddziału zerowego poznały je bardzo dobrze. To co im się najbardziej podobało narysowały. Komisja w składzie A. Lisiecka i I. Hołubowska  wybrały laureatów konkursu plastycznego.
Nagrodzone prace wykonali:
  • Aleksandra Jurek,
  • Miłosz Żywica,
  • Karolina Możejko
  • Amelia Zielińska.
Laureaci otrzymali książkę i dyplom. Wszystkim zerówkowiczom bardzo dziękuję za udział w konkursie. Dzieła małych mistrzów można obejrzeć w bibliotece szkolnej.
                                                                                         K. K.

Zestawienie czytelnictwa w klasach I-VI za miesiąc kwiecień.

Ia 89 książek
Ib 71 książek
Ic 94 książki
IIa 87 książek
IIb 45 książek
IIc 65 książek
IIIa 79 książek

IIIb 37 książek
IVa 51 książek
IVb 37 książek
Va 21 książek
Vb 14 książek
VIa 6 książek
VIb 24 książki

2015 04 01 zestawienie

Wszystkim czytelnikom szkolnej biblioteki
smacznego jajka, Świąt jak z bajki
i niech Wam zając przyniesie podarki.
pięknej święconki, udanych wypieków,
żeby ten czas był najmilszy na świecie.