Logo MEN Aktywna tablica

„Aktywna tablica” to program Ministerstwa Edukacji Narodowej mający na celu uzupełnienie szkolnej infrastruktury o sprzęt umożliwiający korzystanie z najnowszych cyfrowych rozwiązań edukacyjnych. Program wspiera doskonalenie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. W latach 2017-2019 szkoły podstawowe mają szanse otrzymać dofinansowanie na zakup interaktywnych monitorów dotykowych, tablic interaktywnych, głośników czy projektorów.

https://www.nowaera.pl/aktywnatablica

Interaktywny monitor Samsung

https://www.nowaera.pl/e-rozwiazania

 

SCENARIUSZE LEKCJI

JĘZYK POLSKI

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI

MATEMATYKA

MATEMATYKA

FIZYKA

CHEMIA

GEOGRAFIA

KATECHEZA

INFORMATYKA

 

FOTOGRAFIE Z LEKCJI I ZAJĘĆ Z WYKORZYSTANIEM MONITORÓW INTERAKTYWNYCH

tablica SM007 tablica SM008 

tablica SM002
 tablica SM003
 tablica SM005  tablica SM001
 tablica SM006  tablica SM010
 tablica SM011  tablica SM012
 GEOGRAFIA1  GEOGRAFIA2
 MATEMATYKA1  MATEMATYKA2