2017 04 26 konkurs piosenkiDnia 26 kwietnia 2017r. w Szkole Podstawowej  nr 3 Nowogardzie odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Let’s sing dla klas I - III zorganizowany przez p. Marię Lipczyńską oraz p. Katarzynę Kazuba. W konkursie wzięli uczniowie za szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 z Nowogardu, Szkoła Podstawowa z Żabowa, Szkoła Podstawowa nr 1 z Nowogardu, Szkoła Podstawowa z Orzechowa, Szkoła Podstawowa z Długołęki oraz Szkoła Podstawowa nr 3 z Nowogardu.

 

Uczestników konkursu oceniało jury, którego skład tworzyli Dyrektor NDK p. Aneta Drążewska (przewodnicząca jury), p. Maria Lipczyńska oraz p. Izabela Hołubowska. W konkursie wzięło udział 26  uczestników wykonując 20 utworów  w duetach lub solo. A oto zwycięzcy:

Kategoria I- klasy pierwsze
I miejsce- Gabriela Sawicka SP 3 Nowogard
II miejsce- duet Julia Krzewiak  oraz Agata Szulc SP 3 Nowogard

Kategoria II-klasy drugie
I miejsce- Martyna Polakowska SP 3 Nowogard
II miejsce- duet Zuzanna Kędzia oraz Anna Rudnicka SP 3 Nowogard
III miejsce- Bartosz Białasiewicz oraz Marcel Pakulski SP 2 Nowogard
Wyróżnienia: Kornelia Pietrzak SP Żabowo
                       Oliwia Woś SP2 Nowogard

Kategoria III-klasy trzecie

I miejsce- Mateusz  Połatyński SP 1 Nowogard
II miejsce- Maja Turek SP 3 Nowogard
III miejsce- Marcelina Wróbel SP Żabowo
wyróżnienia: duet Julia Kłys oraz Zofia Michalska SP Długołęka
                      duet Zofia Baca oraz Natalia Gralak  SP1 Nowogard

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a opiekunom za przygotowanie do konkursu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.