POZOSTALI UCZNIOWIE W SAMORZĄDZIE:

MUZYKA I NAGŁOŚNIENIE:

• BURAK KACPER, GIBAS CYPRIAN,
  • JADWIŻYC HUBERT, PROKOPIAK KSAWIER

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNO – PLASTYCZNY:

• JACKOWSKA JAGODA, MARCZUK AGATA, PAWLAK AMELIA,
  • MODRZEJEWSKA JAGODA, WOŹNIAK MARCIN,
  • BĄK ALEKSANDRA, HUSARZ JULIA

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019

2016 09 28 samorzad

Pozostali uczniowie pracujący w Samorządzie: Sybilla Chanarz, Julia Kaczmarek, Liwia Kowalczyk, Wiktor Laskowski, Agata Marczuk, Karolina Sawicka, Marek Szczepankowski

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego
na rok szkolny 2016/2017

PRZEWODNICZĄCA: MAJA BURIAK
WICE PRZEWODNICZĄCA: ALEKSANDRA BORATYŃSKA
SKARBNIK: MAŁGORZATA PERTKIEWICZ

Pozostali uczniowie pracujący w Samorządzie:
Aleksandra Walewska, Martyna Dobrowolska, Michalina Kiryk, Nell Krzysztoszek, Natalia Łaszuk, Hubert Nowak, Wiktoria Baran, Martyna Grenda, Nikola Rusak, Maja Tębłowska

2013 10 29 samorzadNatalia Banasiak
- Przewodnicząca Samorządu Szkolnego
Malwina Oślizło
- Wiceprzewodnicząca Samorządu Szkolnego
Wiktoria Bańkowska
- Skarbnik Samorządu Szkolnego

Pozostali uczniowie pracujący w Samorządzie:
Anita Jurzysta, Jakub Znyk,Kamila Łysiak, Natalia Szmyt, Patryk Pędziwiatr
Amelia Wojciechowska, Szymon Terefeńko, Katarzyna Duda
Maja Tębłowska, Aleksandra Walewska, Amelia Labocha

Opiekun Samorządu - p.Katarzyna Kazuba

2011 Burmistrz Robert CzaplaCzy był pan dobrym uczniem?
W szkole podstawowej byłem dobrym uczniem, w liceum się opuściłem i w ostatnich klasach muszę się przyznać, że bardzo, bardzo miałem słabe oceny. Był to ten wiek młodzieńczy, ale... studnia ukończyłem z wyróżnieniem.

Jakie jest pana ulubiony przedmiot?

O czym pan marzy?
Marzę o dużym domu, z wielkim sadem, gdzie będą rosły orzechy, kosztele i duża grusza. To jest moje takie życiowe marzenie.

Czy trudno jest być burmistrzem?
Trudno, ponieważ jest dużo przepisów, procedur, ale to zajęcie mi się podoba. Cieszę się, że mogę je realizować i mimo, że pracuje czasami do godziny 20, to jestem zadowolony.

Na czym polega pana praca?
Na kierowaniu całą gminą, oprócz tego pod burmistrza podlegają wszystkie szkoły, podstawowe, gimnazja, jedno liceum nr 2, 3 przedszkola, szpital, Zarząd Odpadów Komunalnych, Nowogardzki Dom Kultury, Biblioteka Miejska. Czyli wszystkie jednostki gminne . Oprócz tego burmistrz rozdziela pieniądze w gminie, na co idą te pieniążki i co będzie wykonywane za te środki.

O co proszą najczęściej pana ludzie?
O pomoc z opieki społecznej i o mieszkania socjalne.

Gdyby złota rybka mogła spełnić pana trzy życzenia to co to by było?
Zastrzyk pieniędzy dla gminy, zastrzyk pieniędzy dla gminy, zastrzyk pieniędzy dla gminy !!!

A dla siebie nic?
Ostatnie tygodnie pokazały mi, że muszę rezygnować z czasu wolnego i ze swoich marzeń, bo jest dużo pracy i praktycznie nie ma na to czasu. Myślę, że kilka miesięcy pracy pozwoli mi uporządkować swoje życie prywatne, bo praca bardzo mocno wchodzi w życie prywatne. Także chciałbym się najpierw zająć gminą. Bo teraz moim największym marzeniem jest, żeby ludzie z Nowogardu byli szczęśliwi, żeby nie chorowali, żeby byli zdrowi, żeby dobrze im się i żyło i żeby mieli pieniążki.