Konkurs Plastyczny - 2012rXVI EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „NASZA ZIEMIA NOWOGARDZKA”

Jednym z ważniejszych punktów obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w naszym mieście jest otwarcie wystawy plastycznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej połączone z wręczeniem nagród. To już XVI edycja konkursu w której aktywnie uczestniczą uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie. W tym prestiżowym konkursie plastycznym uczniowie z SP 3 osiągają wysokie lokaty i plasują się w gronie laureatów.

Nie inaczej było też 3 maja 2012r. W kategorii szkół podstawowych klas I-III komisja konkursowa przyznała nagrody, które przypadły naszym uczniom:
I miejsce Mateusz Wyczkowski kl. IIIa -op. Iwona Wiśniewska
III miejsce Michał Machocki kl. IIIb -op. Iwona Kusek

Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Klaudii Dobosz z kl. IIIa i Alicji Kaczmarek z kl. Ia

Dodatkowym atutem dla laureatów konkursu jest odebranie wspaniałych nagród z rąk pani dyrektor Zofii Pilarz i pana burmistrza Roberta Czapli oraz wykonanie pamiątkowych fotografii. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!