Bezpośredni numer telefoniczny na świetlicę szkolną

KARTA ZAPISU NA ŚWIETLICĘ pobierz >>>

Godziny otwarcia świetlicy w roku szkolnym 2020/2021

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Wychowawcy świetlicy:

Izabela Hołubowska

Roksana Litwin

Katarzyna Zaleska

OFERTA, REGULAMIN I PROCEDURA ŚWIETLICY SZKOLNEJ SP 3 NA CZAS PANDEMII COVID-19

Opieką świetlicową objęte są dzieci, których rodzice pracują, jak również dzieci oczekujące na przyjazd szkolnego autobusu oraz dzieci czekające na zajęcia dodatkowe (koła zainteresowań, zajęcia z logopedą itp.). Podstawowym celem świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki przed lekcjami oraz po lekcjach, wskazywanie różnych form spędzania czasu wolnego, rozbudzanie aktywności twórczej. Wśród codziennych zabaw i zajęć tematycznych, realizujemy mianowicie:

1swietlicaZ okazji powrotu do szkoły klas I-III po feriach zimowych a także zbliżających się dni Babci oraz Dziadka uczniowie uczęszczający na świetlice szkolną mieli okazje stworzyć zimowe prace plastyczne jak i również wykonać własnoręcznie laurki dla dziadków. Pomysłów i kreatywności ze strony dzieci nie brakowało. Mamy nadzieję, że wykonanie prace wywołają uśmiechy na twarzach dziadków a prace na szkolnej gazetce będą przywoływać miłe wspomnienia z okresu ferii zimowych .

hallo1Dnia 27.10.2020 w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs halloweenowy pdt: „Halloweenowe Stwory” Tematem przewodnim konkursu było stworzenie swojego hallowenowego stwora. Konkurs był skierowany do uczniów klas 1-3 uczęszczających na zajęcia do świetlicy szkolnej. Dzieci miały możliwość stworzenia swojej pracy ze wszystkich dostępnych artykułów świetlicowych. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami. Wszystkim chętnym i zaangażowanym w  udział w konkursie serdecznie dziękujemy ! A oto nasi laureaci:
Marcelina Kubska, Alicja Idziak, Patrycja Bernecka, Marceli Trykacz oraz Mateusz Gałęski.

Podczas ferii zimowych wyremontowano świetlicę szkolną w SP3. Prace remontowe w całości zostały wykonane przez więźniów z Zakładu Karnego w Nowogardzie. 10 marca burmistrz Nowogardu w towarzystwie ppłk. Jerzego Dudzika dokonał odbioru świetlicy. Zobacz więcej na ten temat na stronie Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.

swietlica
więcej zdjeć