bezpieczenstwoDnia 24 kwietnia 2024 r. na Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W eliminacjach brało udział 20 szkół z powiatu goleniowskiego. Uczestniczyło w nim 102 uczniów. Szkołę naszą reprezentowała 3-osobowa drużyna w składzie: Beata Bielska (kl. 6B), Wojciech Górski (kl. 6C) i Jan Cyboroń (kl. 7b). Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: test znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętności udzielania pierwszej pomocy, sprawności pokonywania rowerem toru przeszkód, a także poprawności poruszania się rowerem po drogach miasteczka ruchu drogowego. Walka o zwycięstwo była bardzo wyrównana. Rezultatem pracy indywidualnej i grupowej uczniów naszej szkoły było zajęcie 3 miejsca. Uczniowie otrzymali puchar, dyplomy oraz drobne upominki.
Gratulujemy.
art. Magdalena Jońca