Mini Mundial24 maja 2013 r. w piątek na boisku sportowym „ORLIK" przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się eliminacje Mini Mundial 2013 w Piłkę Nożną Szkół Podstawowych. Impreza sportowa ma zasięg wojewódzki i wzięły w niej udział zespoły z 10 gmin naszego województwa. Wielki Finał przewidziano 08 czerwca 2013 r. w Szczecinie. Wszystkie zespoły zostały wyposażone w komplety strojów i występowały jako drużyny z różnych krajów świata. ZDJĘCIA >>>

Nasze trzy zespoły wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy III-IV i V-VI. Zespoły z naszej szkoły to: 4 klasy – Turcja, 5 klasy - Japonia i 6 klasy -Włochy. Nasze drużyny spisały się wspaniale !!! W kategorii klas czwartych zajęliśmy drugie miejsce, w kategorii klas 5 zajęliśmy trzecie miejsce i w kategorii klas 6 zajęliśmy drugie miejsce. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchary i nagrody za turniej. Dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju w kategorii klas III-IV został Nikodem Pawlak (klasa IV) , najlepszym bramkarzem turnieju został Rogin Przemek (klasa VI) a najlepszym zawodnikiem turnieju został Józefiak Oliwier (klasa VI) wśród dziewcząt najlepszym zawodnikiem turnieju została Perełka Weronika(klasa IV).

Wszystkim Serdecznie Gratulujemy! Drużyny klas IV i VI z drugich miejsc zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego w Szczecinie (08.06.2013). Drużynom Turcji (klasa IV) i Włoch (klasa V) życzymy powodzenia w szczecińskim finale!!! Więcej informacji, wyniki i zdjęcia z turnieju na stronie www.minimundial.pl A oto składy drużyn naszej szkoły:

KLASA IV- TURCJA (FINAŁ w Szczecinie 08.06.2013r.) Pawlak Nikodem, Kowalczyk Julia, Perełka Weronika, Margas Bartosz, Skibiński Marcel Rączka Mateusz, Krzysztoszek Wiktor, Łokaj Jakub, Skorupa Hubert, Terefeńko Szymon, opiekun Jacek Cieślak

KLASA V- JAPONIA Szmyt Natalia, Stachowiak Robert, Pędziwiatr Patryk, Znyk Jakub, Synowiec Adam Gwiazdowski Jakub, Modrzejewska Weronika, Rogojsza Przemysław, Cyboroń Fabian Woźniak Michał, opiekun Jacek Cieślak

KLASA VI- WŁOCHY (FINAŁ w Szczecinie 08.06.2013r.) Przemek Rogin, Białczak Jakub, Bobrowski Mikołaj, Bobrowski Maciej, Miłek Dominika Paszkiewicz Olivier, Jozefiak Oliwier, Kazuba Jakub, Solarska Daria,Górniacki Adrian, opiekun Piotr Kazuba.
Relacja telewizyjna z Nowogardu w TVP Szczecin >>>