2014 01 17 siatkowka
Mistrzostwa Powiatu – Piłka Siatkowa Dziewcząt 2014
16 stycznia 2014 r. na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wzięło udział pięć najlepszych drużyn powiatu goleniowskiego które w eliminacjach swoich gmin były najlepsze. Były to : SP nr 2 Goleniów, SP nr 4 Goleniów, SP Osina, SP nr 3 Nowogard i SP nr 4 Nowogard. Drużyny grały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów . Nasze dziewczęta spisały się cudownie i wygrały cały turniej nie przegrywając żadnego meczu. Poszczególne miejsca drużyn to:

  • I miejsce SP nr 3 Nowogard
  • II miejsce SP nr 4 Goleniów
  • III miejsce SP nr 4 Nowogard
  • IV miejsce SP 2 Goleniów
  • V miejsce SP Osina

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom zwycięstwa i życzymy powodzenia w rozgrywkach regionalnych. A oto skład zwycięskiej drużyny : Szmyt Natalia, Modrzejewska Weronika, Olejnik Magda, Górska Wiktoria, Kozieł Weronika, Gadzalińska Paula, Kalińska Sandra, Dolot Julia, Grybowska Hanna, Perełka Weronika. Opiekunem zespołu jest p. Piotr Kazuba.