Jak już informowaliśmy wcześniej w naszej szkole zorganizowany został Dzień Bezpiecznego Internetu 2021. Przeprowadzone działania miały na celu zapewnienie bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.
Nasza inicjatywa została zgłoszona do organizatorów DBI. W ostatnim czasie otrzymaliśmy podziękowanie następującej treści:
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie
Organizator lokalnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021
Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”. Podejmowane przez Państwa inicjatywy przyczyniają się do zwiększania poziomu bezpieczeństwa młodych użytkowników internetu.
Dziękujemy za włączenie się w tegoroczne obchody DBI.
Koordynatorzy
Anna Rywczyńska Łukasz Wojtasik
Warszawa, 8-04-2021