Święto Szkoły w Szkole Podstawowej  nr 3 w NowogardzieŚwięto Szkoły jest szczególnym wydarzeniem w życiu całej społeczności szkolnej. W piątek 30 kwietnia 2012r. Szkoła Podstawowa nr 3 obchodziła swoje święto. Rozpoczęło się ono zawodami sportowymi na boisku sportowym ORLIK , w których uczestniczyli uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami i rodzicami. Jak przystało na szkołę noszącą w swojej nazwie patrona - Polskich Olimpijczyków w święcie brał udział jeden z najwszechstronniejszych kolarzy polskich lat 60 - olimpijczyk z Tokio i Meksyku Pan Rajmund Zieliński. Po zakończeniu sportowych zmagań wszyscy uczestnicy zawodów udali się pod budynek szkolny, gdzie na boisku i na placu zabaw odbyła się zabawa przy dźwiękach muzyki dyskotekowej, którą poprowadził nam wodzirej, pan Łukasz Włodek ze swoim zespołem. Dla wszystkich uczniów i uczestników czekały przepyszne kiełbaski przygotowane na grillach lub upieczone na ognisku. Wspólna zabawa to doskonały czas integracji całej społeczności szkolnej, uśmiech i zadowolenie na twarzach naszych uczniów świadczyły o tym, że bawili się oni doskonale. Mamy nadzieję, że za rok też dopisze nam dobry humor. W imieniu nauczycieli serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie naszej uroczystości.

ZDJĘCIA >>>