Spotkanie z policjantem - 26 kwietnia 2012r26 kwietnia 2012r. w naszej szkole odbyło się spotkanie funkcjonariuszy policji z dziećmi grup „0”. Zajęcia o bezpieczeństwie poprowadzili policjanci: Pani Edyta Damas i Wojciech Sosin wraz ze swoim policyjnym psem. Tematem spotkania było radzenie sobie w niebezpieczeństwie. Pogadanka miała na celu uświadomienie dzieciom jak zachować się w razie nagłej, nieoczekiwanej sytuacji. Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się miedzy innymi co zrobić, gdy zaatakuje ich groźny pies, oraz dlaczego nie powinno się głaskać napotkanych, obcych psów. Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję pogłaskać policyjnego psa. Pies o imieniu „Cywil” pokazał dzieciom jak doskonale reaguje na komendy wydawane mu przez swojego opiekuna. Miłym akcentem kończącym było wspólne zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami spotkania.