XI Międzyszkolny Turniej - Usportowione Dwa Ognie w SP3XI Międzyszkolny Turniej „Usportowione Dwa Ognie” w SP3

19 marca 2013r. już po raz jedenasty na sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 spotkały się drużyny klas II i III z  nowogardzkich podstawówek, na Międzyszkolnym Turnieju w Usportowione Dwa Ognie.  ZDJĘCIA >>>

W tym roku szkolnym w zawodach wzięło udział  6 reprezentacji ze szkół podstawowych i były to drużyny z  : SP nr 1, SP nr 3 i SP nr 4 . Drużyny grały w systemie każdy z każdym w obrębie poszczególnych roczników:
A oto wyniki turnieju:

Kategoria klas III

I miejsce –   SP nr 3
II miejsce –  SP nr 1
III miejsce – SP nr 4

Kategoria Klas II

I miejsce –    SP nr 3
II miejsce –   SP nr 4
III miejsce –  SP nr 1
 
Organizatorzy serdecznie dziękują wychowawcom i trenerom wszystkich drużyn, za wzięcie udziału w turnieju.