OFERTA PRACY DLA PSYCHOLOGA SZKOLNEGO SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w NOWOGARDZIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie zatrudni nauczyciela na stanowisku psychologa szkolnego w wymiarze 22/22 godzin tygodniowo od dnia 01.09.2019 r. na czas określony. Wymagane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN.

Wymagane dokumenty:

  • Podanie
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • CV
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 września 2019 roku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został uwtorzony. wtorek, 03 wrzesień 2019 15:18 MojaSzkola.net