ZAJĘCIA EDUKACYJNE NADLEŚNICTWO NOWOGARDW dniach 23 i 24 października, klasy 2b i 3a uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, które odbyły się w „zielonej klasie” i świetlicy edukacyjnej na terenie siedziby Nadleśnictwa Nowogard.

Zajęcia na temat „Las i jego mieszkańcy” prowadziła pani Natasza Kaczmarek – starszy specjalista Służby Leśnej. Podczas zajęć dzieci m.in. rozpoznawały różne gatunki zwierząt i roślin występujących w polskich lasach. Dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ich wyglądu oraz trybu życia.

Pani Natasza przeprowadziła też grę edukacyjną, podczas której dzieci mogły sprawdzić swoją spostrzegawczość i zdobytą wiedzę.

Na zakończenie, uczniowie zostali jeszcze oprowadzeni po budynku Nadleśnictwa i otrzymali pamiątkowe upominki.

Wychowawcy – pani Iwona Kusek i Bogumiła Olejnik wraz z uczniami klasy 3a i 2b serdecznie dziękują pani Nataszy Kaczmarek za przeprowadzenie ciekawych zajęć.