InShotDnia 18 lutego 2022r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne zabawy zimowe”. Celem konkursu było rozwijanie u dzieci nawyków i umiejętności do bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych, profilaktyki bezpiecznego spędzania wolnego czasu w czasie zimy, propagowanie aktywnego trybu życia i wypoczynku oraz twórczej działalności dzieci, a także rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wzbogacanie własnego warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodności na formy i techniki pracy. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym. W konkursie tym wyszczególniono następujące miejsca:

I miejsce:

Blanka Król – Przedszkole nr 3
    Lena Żywicka – Przedszkole nr 3

II miejsce:

Pola Rafińska – Kraina Fantazji

III miejsce:

Liliana Tylkowska – Oddział zerowy SP3
    Martyna Lewińska – Kraina Fantazji

Wyróżnienie:

Zuzanna Trojanowicz – Oddział zerowy SP3
    Antoni Przywecki – Przedszkole nr 3

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie!!!

(art. p. M. Bojalska)