Spotkanie z pisarzem Spotkanie z pisarzem Panem Kazimierzem Szymeczką

W czwartek 20 listopada klasa 3a wraz z wychowawczynią Iwoną Wiśniewską miała wielką przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Panem Kazimierzem Szymeczką w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Już na początku pisarz przełamał lody witając się ze zgromadzonymi dziećmi poprzez przybicie im "piątki". Pan Szymeczko wspaniale nawiązywał kontakt z publicznością, mówił o sobie, o pracy pisarskiej oraz niezwykle cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania dzieci.

Dowiedzieliśmy się, że lubi grać w szachy i na gitarze (ale nigdy równocześnie), zbiera starocie i kubki z miast w których bywa (otrzymał w prezencie kubek z logo Nowogardu). Pisarz okazał się osobą otwartą, lubiącą żarty, co bardzo podobało się dzieciom. Na zakończenie spotkania Pan Szymeczko rozdawał autografy, wpisywał osobiste dedykacje do zakupionych na spotkaniu książek. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku od biblioteki dla wszystkich dzieci. Bardzo nam się podobało spotkanie i czekamy na następne !